+48 511 984 811 info@haiku.com.pl

Reklama Kołobrzeg

Skuteczne budowanie wizerunku nigdy nie może ograniczać się do działań online. Owszem, niezwykle istotne w obecnych czasach jest projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz pozycjonowanie. Jednak lepiej nie zaniedbywać innych elementów służących promocji.

Każda firma potrzebuje też materiałów reklamowych takich jak:

  • wizytówki,
  • ulotki,
  • katalogi,
  • kalendarze,
  • plakaty,
  • banery.

Nasza agencja reklamowa specjalizuje się w profesjonalnej kreacji wizerunku. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami. Naszym atutem są niewątpliwie ludzie, którzy lubią to, co robią. Mają też wiedzę, a doświadczenia nieustannie im przybywa – wraz z kolejnymi zleceniami.
Każdy nasz produkt wyróżnia atrakcyjna strona wizualna oraz przemyślane wszystkie detale. Stosujemy różne rodzaju papieru – o grubości i formacie dostosowanym do konkretnych wymagań.

Trzeba również pamiętać o wyróżnieniu się wśród tysięcy przedsiębiorstw z tej samej branży. Służy temu identyfikacja wizualna, a zwłaszcza dobrze zaprojektowane logo.

Dobra reklama to skuteczna reklama

Wysokiej jakości materiały reklamowe sprawiają, że klienci:

lepiej znają firmę,
szybciej skorzystają z oferty,
postrzegają firmę jako prestiżową,
chętniej polecają produkty lub usługi innym.

Dlatego to niezbędny element promocji małej, średniej i dużej firmy z Kołobrzegu. Co ważne, nie musisz przeznaczać na materiały reklamowe ogromnych kwot. Nawet niewielkie środki wystarczą, aby przyciągnąć do firmy nowych klientów i zapewnić rozpoznawalność na rynku ogólnopolskim lub lokalnym.
Wiemy, jak to zrobić! Proponujemy innowacyjne rozwiązania – nowoczesne formy typografii, marketingu reklamowego i kreacji wizerunku. Całość daje efekt spójności z charakterem i nazwą firmy. Jednocześnie pozwala wyróżnić się na tle konkurencji. Dzięki temu łatwiej wzbudzić zainteresowanie oraz dotrzeć do grupy docelowej.

Tradycyjne materiały reklamowe też mają moc

Skuteczna reklama zawsze jest wielokanałowa. Tylko wtedy można zagwarantować dużą rozpoznawalność i przyciągnąć nowych klientów. Trzeba się przecież wyróżnić, a to zadanie dość skomplikowane. Konkurencja w Kołobrzegu nie próżnuje i również szuka sposobów na promocję.  

Mimo że największą efektywność mają w ostatnim czasie działania w internecie, to błędem jest zapominanie o tradycyjnych metodach kreowania wizerunku. Przemyślane połączenie sfery online i offline pozwala zoptymalizować efekty

Obserwujemy najnowsze trendy, dobieramy też metody i narzędzia do konkretnych założeń komunikacyjnych. Wszystkie nasze materiały reklamowe dla firm w Kołobrzegu są efektem starannie przemyślanej strategii. Dlatego pokazują Twoim klientom, że mają do czynienia z profesjonalną firmą, której warto zaufać. 

Stawiamy na jakość i solidność materiałów, a także oryginalne rozwiązania graficzne. Duże bogactwo wzorów daje Ci pewność wyróżnienia się wśród tłumu innych firm w Kołobrzegu.

Zgłoś się do nas i zainspiruj swoich klientów! Z nami osiągniesz realny sukces!

Wizytówki, ulotki, kalendarze – niedrogie, a skuteczne sposoby na reklamę

Zawsze warto mieć pod ręką spersonalizowane wizytówki, jakieś ulotki reklamowe i oczywiście firmowe kalendarze. To przecież doskonała metoda komunikacji z osobami poszukującymi określonych produktów lub usług. Nie masz biura? Nie szkodzi. Spotykasz się przecież na co dzień z ludźmi – a to Twoi potencjalni klienci.

Dzięki wizytówce każdy od razu widzi dane kontaktowe i nie musi ich więcej szukać. Ulotki to krótka prezentacja oferty w formie niezwykle przyjemnej dla oka. Z kolei firmowe kalendarze to sprytny chwyt reklamowy. Klient nim obdarowany może rzeczywiście poczuć się wyjątkowo. Jednocześnie masz szansę na automatyczną, skuteczną reklamę w Kołobrzegu. Wystarczy, że Twój klient zawiesi kalendarz na ścianie w swoim biurze.

Sprawdź nasze propozycje na materiały reklamowe.

Identyfikacja wizualna na medal + projekt logo

Graficzne przedstawienie wizerunku to jedno. Natomiast pamiętaj, że firma bez logo jest jak… szewc bez butów. To zatem niezbędny element kreowania pozytywnego profilu marki. Doskonale wiedzą o tym średnie i duże firmy.

Jednak coraz więcej małych biznesów dostrzega ważną rolę logo w kontekście budowania swojej pozycji na rynku zarówno tym ogólnopolskim, jak i lokalnym. To zaawansowana sztuka przyciągania klientów i zdobywania ich zaufania, a zarazem baza do kolejnych działań marketingowych. Przecież bez logo trudno byłoby wykonać nie tylko efektowne i efektywne ulotki, ale także stronę internetową zapadającą w pamięć.
Z pewnością potrzebujesz profesjonalnego logo, jeżeli zależy Ci na klientach. Dzięki naszemu projektowi przyciągniesz uwagę. Możemy wykonać dla Ciebie:

  • sygnet, czyli logo w postaci prostego symbolu graficznego – tak prostego jak… nadgryzione jabłko (tak chodzi oczywiście o firmę Apple),
  • logotyp, czyli tekstowe przedstawienie obrazu,
  • tagline, czyli slogan znajdujący się pod logotypem.

I nie myśl nawet, że logo jest wyłącznie dla największych graczy na rynku. Co więcej, potrzebujesz profesjonalnie wykonanego logo. Takiego, które rzeczywiście pozwoli Twojej firmie wyróżnić się i zwrócić na siebie uwagę potencjalnych klientów. Pozostaniesz też w ich pamięci – kolory, elementy graficzne i oryginalne logotypy łatwiej się zapamiętuje. W ten sposób budujesz zatem swoją wiarygodność i prestiż. Tak, nawet mała firma może mieć prestiżowy charakter, jeżeli się o to postara.

Wyróżnij się w Kołobrzegu! Reklama dla każdej firmy

Wesprzemy Cię na każdym etapie. A jeżeli chcesz zlecić nam całość – od projektu do gotowych produktów – to oczywiście zajmiemy się wszystkim. Tobie pozostanie odebrać gotowy projekt logo wraz z identyfikacją wizualną firmy oraz oryginalnymi materiałami graficznymi.

Zgłoś się do nas. Czekamy właśnie na Ciebie!